👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تولید ناخالص ملی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تولید ناخالص ملی چیست

پاورپوینت تولید ناخالص ملی چیست شامل 30 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

30

حجم

0/392 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تولید ناخالص ملی چیست

پاورپوینت تولید ناخالص ملی چیست شامل 30 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

برخی از کارشناسان می‌گویند مهم‌ترین شاخص اندازه‌گیری توان اقتصادی کشورها است. اما شاید خیلی‌ها هنوز با مفهوم تفاوت‌های تولید ناخالص داخلی و ملی آشنایی نداشته باشند.

تولید ناخالص ملی

 بر اساس تعاریف عمومی، تولید ناخالص ملی که به اختصار GNP خوانده می‌شود، ارزش بازاری همه کالاها و خدمات تولیدی توسط نیروی کار و دارایی‌های عرضه‌شده توسط ساکنان یک کشور است.

در حقیقت تولید ناخالص ملی مجموع ارزش کالاها و خدمات سالانه تولیدی یک کشور است. از آن به عنوان میانگین درآمد شهروندان یک ملت یاد می‌شود.

تولید ناخالص ملی بین بهبود کیفی (مثلاً افزایش سرعت پردازش رایانه‌ها) و افزایش کمی کالاها (مثلاً تعداد رایانه‌های تولیدشده) تمایز قائل نمی‌شود و هر دو را به عنوان اشکال «رشد اقتصادی» در نظر می‌گیرد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تولید ناخالص ملی

تولید ناخالص داخلی

محاسبه

انتقادها به مفهوم تولید ناخالص ملی

پایان

عنوان : تولید ناخالص ملی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 396 کیلوبایت

تعداد صفحات : 30 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مطالعات طراحی خانه کودکان بی سرپرست مبانی نظری عدالت اجتماعی پروتکل ظرفیت شناختی سرکوب افکار ناخواسته پاورپوینت چگونه مقاله بنویسیم ؟ پرسشنامه ابتکار و نوآوری شغلی