👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت موزه چوب (تادائو آندو)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت موزه چوب (تادائو آندو)

دانلود فایل پاورپوینت موزه چوب (تادائو آندو) ، در حجم 20 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه

مشخصات فایل

تعداد صفحات

20

حجم

2/274 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت موزه چوب (تادائو آندو) ، در حجم 20 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

تادائو آندو در 13 اكتبر 1941 میلادی در اوزاكای ژاپن دیده به جهان گشود، در سالهای 69-1962 م . تعالیم خود آموخته و غیر آكادمیك خود را به عنوان یك معمار با سفرهای آموزشی به اروپا، آمریكا و آفریقا و مطالعه بر روی خانه های فرانك لویدرایت و كارهای مدرنیسم قدیمی (كلاسیك) تكمیل كرد.افزایش كمی آثار او در سطح معماریهای مسكونی، كلیساها، موزه ها و مجتمع های تجاری بزرگ، و … با تكیه ای مداوم و تقریباً انحصاری بر ساختارهای بتن مسلح بزرگ و نمایان است كه عظمت را در معماری او فزونی می بخشد. او واسطه ای میان شرق و غرب است، و بتن را ـ با اینكه از مواد جدایی ناپذیر جنبش مدرن اروپاست ـ در جهت نشان دادن زیبایی شناسی شرقی به كار می برد. اولین تمرین معماریش را در سال 69 م . در اوزاكا آغاز كرد و تاكنون بیش از صد و پنجاه پروژه معماری را طراحی كرده است.

موزه چوب ، در انتهای شمال غربی ناحیه ی هیوگو در ژاپن قرار دارد ؛ جایی که دارای جنگل های انبوه ، و گاهی بارش سنگین برف زمستانی است این موزه ی حلقه مانند ، با قطر 46 متر در جنگل انبوه اطراف خود محصور شده است . در مرکز ساختمان ، یک تهی جای دایره ای به قطر 22 متر قرار دارد که از بالا به سمت آسمان باز می شود و در قسمت پایین آن ، استخری قرار دارد که در واقع ، به نوعی می توان گفت محل تلاقی آسمان و آب است.

و...

فهرست مطالب:

معرفی معمار و ویژگیهای معماری آثارش

معرفی موزه چوب

مشخصات و ویژگیهای موزه چوب

گالری تصاویر موزه چوب

این فایل با فرمت پاورپوینت در 20 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل WORD موزه ی یهود در برلین(8صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اعاده حیثیت چیست پاورپوینت سقف شاردک مبانی و پیشینه نظری ارزیابی عملکرد پاورپوینت نانو تکنولوژی و کاربرد آن درعمران پاورپوینت مروری بر مدلهای کنترل دسترسی شبکه-مبنا