👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مدیریت رئیس مابانه

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مدیریت رئیس مابانه

پاورپوینت مدیریت رئیس مابانه شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

42

حجم

0/649 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مدیریت رئیس مابانه

پاورپوینت مدیریت رئیس مابانه شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی وسایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

مدیریت رئیس مابانه، روان شناسی کنترل بیرونی در محیط کار است. آسیب و صدمۀ ویژۀ مدیریت رئیس مابانه این است که همۀ کارکنان ، را از قرار دادن تصویر مدیران بالا دست در دنیای مطلوب خود باز می دارد و بدتر این که نوعی قانون جنگل بر سازمان حاکم می شود که در آن کسی به کسی اعتماد ندارد. بهایی که برای این بی اعتمادی و ترس غیر ضروری پرداخته می شود ، افت کیفیت و بالا رفتن هزینه هاست.

مدیریت رئیس مابی مدیریت پیچیده ای نیست.

 به طور کلی این نوع مدیریت چهار موُلفه دارد : 

1.            در تمام سطوح ، رئیس وظایف و معیارهای انجام کار را تعیین و به ندرت با کارکنان مشورت می کند. رئیس اهل مذاکره و کنار آمدن نیست و کارکنان باید خود را با وظایفی که رئیس برایشان تعیین کرده تطبیق دهند ، در غیر این صورت باید با پیامدهای آن که شامل از دست دادن شغل می شود روبرو شوند ، ولی هر چه رئیس بیشتر رئیس مابانه رفتار کند ، کیفیت کار پایین می آید.

2.            رئیس به جای آنکه به کارکنانش عملاً نشان دهد چطور کار کنند ، به آنان دستور انجام کار را می دهد و به ندرت نظر کارکنان را در مورد چگونگی بهبود بخشیدن به کارشان جویا می شود.

3.            رئیس یا نمایندۀ وی کارها را بازدید و کارکنان را ارزیابی می کند و از آن جایی که خود کارکنان در این ارزیابی دخالتی ندارند بیش تر آنها فقط تا جایی کار می کنند که اموراتشان بگذرد و بازرسان چاره ای ندارند جز آنکه کار با کیفیت پایین را بپذیرند و این ترکیب، کیفیت را نابود می کند. علاوه بر این در محیط های رئیس ماب، کارکنانی که بیش از وظیفۀ خود کار می کنند از سوی همکارانشان طرد می شوند.

4.            هنگامی که کارکنان در برابر رئیس مقاومت می کنند، که تقریباً همیشه این رفتار اغلب کارکنان است و بدین وسیله کیفیت کار را پایین می آورند ، رئیس برای وادار کردن آنها به انجام کار مورد نظر خودش، به تهدید و تنبیه متوسل می شود؛ رئیس فکر می کند این رابطۀ خصمانه روش درستی است که باید وجود داشته باشد و همکاری و مساعدت با کارکنان را مخرب و نادرست می داند.

وقتی روان شناسی کنترل بیرونی را رها کنید و به تئوری انتخاب روی بیاورید ، تقریباً غیر ممکن است که با زیر دستانتان در تماس باشید ولی این فکر به ذهنتان خطور نکند که چقدر بهتر خواهد بود ، اگر همۀ ما بهتر با هم کنار بیاییم . اگر این ارتباطات رضایت بخش باشد ، احساس خوبی به ما دست می دهد و میل بیشتری داریم که روابطی بهتر از این که هست برقرار کنیم و این راهی است که ژن های ما دنبال می کنند .

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

 به طور کلی این نوع مدیریت چهار موُلفه دارد

مدیریت راهبری

کارشکنی

پرداخت خسارت به کارکنان

از بررسی عملکرد سالانه تا گفتگو در دایرۀ حل اختلاف

پایان

عنوان : مدیریت رئیس مابانه

فرمت : پاورپوینت

حجم : 652 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 29 (فعاليتهاي ساخت املاك) پاورپوینت بررسی مفاهیم عرصه بندی موزه پاورپوینت اختلال شخصیت وابسته پاورپوینت سدها و دریچه ها وانواع آنها پاورپوینت کتاب انسان در اسلام _ غلامحسین گرامی