👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تمدن و معماری ایران

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تمدن و معماری ایران

پاورپوینت تمدن و معماری ایران شامل 25 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

0/205 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تمدن و معماری ایران

پاورپوینت تمدن و معماری ایران شامل 25 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

پیدایش معماری بوسیله انسان به روشنی مشخص نیست . انسان که زندگی خود را از غار آغاز کرد و بر اثر چه عواملی به فکر ایجاد سرپناه برای خویش نایل گردید؟

ازغاری که در آن زندگی می کرد الهام گرفت، یا از درختی که سایبانی مناسب در فصل گرما بود ؟

به هرحال انسان پیش از تاریخ به هر نحو که بود موفق به ایجاد آثار معماری گردید، که نمونه هایی از آن موجود است. هرچند که شاید آثار بجای مانده اولیه به اعتقاد برخی اثری معمارانه نباشد ، ولی می توان با توجه به شرایط زمانی آنرا اثری معمارانه محسوب نمود.

.

فهرست:

معماری ایران

مقدمه

معماری دوره ایلامی

معماری دوره مادی

معماری دوره هخامنشی

.

عنوان: تمدن و معماری ایران

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات:25 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت سیستم سازه ای 3D پانل چیست ؟ مبانی نظری فرسودگی واز کار افتادگی شغلی پاورپوینت بررسی دیوار آتشین نقش فراشناخت در آموزش حل مسأله ریاضی پاورپوینت بایندرها و بتن های دیروز(1)