👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت واقع گرایی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت واقع گرایی چیست

پاورپوینت واقع گرایی چیست شامل 22 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم سیاسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

22

حجم

3895/620 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت واقع گرایی چیست

پاورپوینت واقع گرایی چیست شامل 22 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

از ریشه لاتین به‌معنای واقعیت گرفته شده است. رئالیسم در معنای لغوی، معادل واقع‌گرایی یا واقعیّت‌گرایی است.

جوهر واقع‌گرایی عبارتست از تحلیل اجتماعی، مطالعه و تجسّم زندگی انسان در جامعه، مطالعه و تجسّم روابط اجتماعی، روابط بین "فرد و جامعه" و ساختمان خود جامعه است.

واقع‌گرایی را می‌توان از دو منظر فلسفه و جامعه‌شناسی تعریف نمود.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

رئالیسم در حوزه فلسفه

ریشه‌های رئالیسم

رئالیسم در حوزه جامعه‌شناسی

پایان

عنوان : واقع گرایی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 22

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت کنترل ریزبرنامه نویسی شده پاورپوینت معرفی شغل کارشناس تحقیقات بازار پاورپوینت توزیع نیروی برق در استان خراسان پاورپوینت بررسی معماری روستای کندوان بازشناسی نمایش و هنرهای نمایشی