👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت عناصر تشکیل دهنده جرم

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت عناصر تشکیل دهنده جرم

پاورپوینت عناصر تشکیل دهنده جرم شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

513/742 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت عناصر تشکیل دهنده جرم

پاورپوینت عناصر تشکیل دهنده جرم شامل 32 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

هدف حقوق برقراری نظم در جامعه است . لازمه برقراری این نظم در جامعه وجود یک قانون است . وقتی افراد در جامعه مقرراتی  مشخصی که در قانون پیش بینی شده است را رعایت کنند ، به وجود آمدن نظم و امنیت درجامعه به مراتب آسان تر از زمان بی نظمی و هرج و مرج است . بنابراین اعمال هر فرد ، جزئی از نظم بزرگتر جامعه است . عدم رعایت نظم طیف گسترده ایی دارد که از انداختن زباله های کوچک در جامعه تا عدم رعایت حقوق مالی و حقوق جانی افراد را شامل می شود . عدم رعایت قانون در بعضی از موارد منجر به ایجاد جرم می شود و یکی از انواع مجازات را در پی دارد . از این رو در این مبحث به بیان مفهوم جرم ، مفهوم عنصر جرم و توضیح عناصر تشکیل دهنده جرم می پردازیم .

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

جرم چیست ؟

عنصر جرم چیست ؟

عنصر قانونی

عنصر مادی

عنصر روانی

پایان

عنوان : عناصر تشکیل دهنده جرم

فرمت : پاورپوینت

حجم : 516 کیلوبایت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با رشته ورزشی کشتی مبانی نظری تعامل والدین و فرزند،دلبستگی پاورپوینت نظریه رشد شغلی دونالد سوپر پاورپوینت سمینار در مسائل مالی (پول شویی ) مجموعه 28 نمونه سوال پیام نور درس مقدمه علم حقوق از رشته حقوق به همراه پاسخنامه با کد 1223020