👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فنون خنثی سازی کنترل های اجتماعی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فنون خنثی سازی کنترل های اجتماعی

پاورپوینت فنون خنثی سازی کنترل های اجتماعی شامل 46 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

46

حجم

370/731 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت فنون خنثی سازی کنترل های اجتماعی

پاورپوینت فنون خنثی سازی کنترل های اجتماعی شامل 46 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

چکیده

اصل ابتدایی در نظریه ی فنون خنثی سازی، این است که فراگیری بزه کاری ،ملازمه با یادگیری شیوه های خنثی سازی  کنترلهای اجتماعی درونی و بیرونی دارد .

فرد می تواند  هنجاریهای اجتماعی را نقض کند؛ در عین این که به آن ها اعتقاد دارد.

بزه کاران برای ارزش های اجتماعی اعتبار قائل اند، اما سعی  میکنند آن ها را برای خود بی اعتبار جلوه داده و دور بزنند. روش ها و فنونی که یک  بزهکار نوجوان غالباً به وسیله ی آن ها سعی در خنثی سازی  ارزشها و  هنجاریهای اجتماعی می کند ،انکار مسؤولیت، انکار خسارت، منکر شدن بزه دیده، محکوم کردن نهادهای اجرای عدالت کیفری و در نهایت، وفاداری به گروه های مورد علاقه  میباشد.

و ...

فهرست مطالب

چکیده

درآمد

بزه کار و هنجارها

فنون خنثی سازی

نتیجه

پایان

عنوان : فنون خنثی سازی کنترل های اجتماعی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 372 کیلوبایت

تعداد صفحات : 46

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نظام پذيرش و بررسي پيشنهادها در کشورها و شرکتهای مختلف دنیا پاورپوینت تئوری های شهر نشینی پاورپوینت نظریه بازمانده ها و مشتقات پارتو پاورپوینت مدیریت بحران و سیستمهای کنترل راهبردی (فصل شانزدهم کتاب مبانی سازمان و مدیریت رضائیان) مدیریت سازمان ( ایجاد انگیزه در کارکنان)