👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نقش خصوصیات روانی در تصمیم گیری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نقش خصوصیات روانی در تصمیم گیری

تصمیم گیری چنان با خصوصیات روانی تصمیم گیرنده آمیخته است که نمی توان یکی را بدون دیگری مطرح و مورد مطالعه قرار داد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

11

حجم

0/319 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت نقش خصوصیات روانی در تصمیم گیری

تصمیم گیری چنان با خصوصیات روانی تصمیم گیرنده آمیخته است که نمی توان یکی را بدون دیگری مطرح و مورد مطالعه قرار داد . عوامل و عناصر شخصیتی ازقبیل خلق و خوی ، هوش ، انرژی ، بینش و نگرش و احساسات مدیر ، همگی در تصمیماتی که او اتخاذ می نماید ، نقش موثر دارند . بنابر این از دیدگاه روانشناسی اجتماعی ، مطالعه فرایند تصمیم گیری می باید با در نظر گرفتن تمامی خصوصیات انسان تصمیم گیرنده انجام گیرد _ یعنی علاوه بر مسئولیت های رسمی و جایگاه مدیر در سلسله مراتب سازمانی به عنوان عوامل موثر در تصمیم گیری ، شخصیت و عناصر روانی تشکیل دهنده شخصیت او نیز باید در نظر گرفته شود.

نظریه پردازان در زمینه تصمیم گیری همیشه سعی داشته اند در مدل های خود از دخالت شخصیت و ارزشهای خصوصی تصمیم گیرنده ر تصمیم گیریهای او جلو گیری کنند .ولی شخصیت تصمیم گیرنده ، ارزشها و ذهنیات او ، همیشه به عنوان یک عامل کلیدی مهم ، در تصمیم گیریهای او حضور فعال دارد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی جامعه شناسی آموزش و پرورش پاورپوینت رسم مسیر با CIVIL3D پاورپوینت ساندویچ پانل بررسی عوامل موثر بر رضایت شغلی کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی دانلود پاورپوینت آشنایی با مفاهیم اصلی مدیریت هزینه